Paylaşımlı Ofiste Neleri Paylaşıyoruz?

Terapi ve Görüşme Odası Kiralamanın Avantajları Nelerdir?
25 Temmuz 2017
Oyun Odası Paylaşımı
11 Aralık 2019

Paylaşımlı Ofiste Neleri Paylaşıyoruz?

Paylaşımlı ofis fikri nasıl doğdu ve hayata geçirildi?

En sık sorulan sorulardan biri bu fikrin nasıl ortaya çıktığı ve ‘paylaşımlı’ gibi genel bir başlığın neleri kapsadığı. Yani şöyle düşünelim, yalnızca kiralık ofis olabilirdi ya da kiralık terapi ve görüşme odaları olabilirdi. Kısaca neden paylaşımlı ofis olduğunu açıklayacak olursak. Paylaşım,  adından da anlaşıldığı üzere bir şeyleri paylaşmak, ortak kullanmak, dolayısıyla tek bir kişiden bahsetmek mümkün değil dinamik bir çoğunluğu içine alıyor. Paylaşımlı mental ofiste psikologların, psikoterapistlerin, psikolojik danışmanların, sertifikalı koçların birçok uzmanlık alanından kişilerin bir araya gelip fikir paylaştığı, düşüncelerini rahatça ifade edebildiği, uzmanların birbirlerinin deneyimlerinden ilham aldığı ortam yaratmak amacıyla sizlerle buluştu.

Paylaşımlı mental ofiste neler yapıyoruz ve sizin için hangi hizmetleri sunuyoruz?

Oda Kullanımı, saatlik ve aylık kullanım seçenekleriyle paylaşımlı mental ofiste terapi ve koçluk için görüşme odalarını kullanabilirsiniz.

Mental Talks, alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilen Mental Talks dışarıdan katılama açık etkinlikler şeklinde gerçekleştirilir. Hem psikologlar hem de dışarıdan katılımcılar bu etkinliklere katılabilir. Mental Ofis’te sizlerin de eğitimlerini kurgulayabiliriz.

Mental TV, psikologlarla haftalık olarak çektiğimiz video kayıtlar sizlerden aldığımız sorular üzerine çeşitlenmekte. Amacımız sizlerin youtube üzerinde bilinirliğinizi artırarak psikoloji alanında önemli bir kaynak haline gelebilmek.

Mental Atölye, atölye çalışmaları uzmanlar tarafından gerçekleştirilen grup çalışmalarıdır. Yetkinliklerinizi geliştirmeye yönelik bu çalışmalar hem psikologların hem de danışanların gelişimlerini sağlar.

Toplantı salonu kullanımı, paylaşımlı ofisi tercih eden uzmanlarımız görüşme odalarının yanı sıra toplantı salonunda uzmanlık alanlarıyla ilgili eğitimler verebilirler.

 Sekreterlik Hizmetleri,danışanları karşılama, kahve ve atıştırmalıklar, Paylaşımlı mental ofisi tercih edenler uzmanlarımız yalnızca danışanlarına odaklanır. Danışanlarını karşılama, hatırlatma mesajları, sekreterlik hizmetleri, kahve ve atıştırmalıklar tarafımızca içtenlikle yapılır.

Kartvizit, psikologlar için kurumsal kimlik olmazsa olmaz. İnsanlara kendinizi tanıtma sürecinde kartvizitiniz sizin kimliğiniz kadar önemli. Bu noktada sizin için kartvizit tasarlatıyoruz.

Blog yazarlığı sosyal medya paylaşımları, internet görünürlüğünüzü ve danışan sayınızı artırmak için sizi, trafiği oldukça yüksek olan web sitemizde blog yazarı olarak yayınlıyoruz. Bu sayede insanlar size daha kolay ulaşacak.

Kişisel web sitesi, sizin için tasarlanmış sub-domain web sitesini üst paketlerimizde elde edebilirsiniz.

Kolay Ulaşım, Ofisimizin merkezi lokasyona sahip oluşu ve ulaşım imkânlarının çeşitliliği sizin ve danışanlarınızın ofise ulaşımında oldukça kolaylık ve rahatlık sağlıyor.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir