Sıkça Sorular Sorular


1Neden paylaşımlı mental ofis kullanmalıyım?
Mental ofis'te sadece seanslar için kurgulanmış şık odalarda danışanlarınızı görürüsünüz. Ayrıca ofis maaliyetini minimumda tutarak etkileşimli ve kendinizi geliştirmeye uygun bir ortamda çalışırsınız.
2Paylaşımlı Mental Ofis bana ne sağlar?
Danışanlarınızla seans yapmanıza ilaveten, oradaki uzmanlar ile etkileşim halinde olur mesleki ve kişisel gelişiminze katkı sağlayacak etkinliklere katılabilirsiniz. Amacımız paylaşımlı mental ofisi yaşayan bir yapı haline getirmek.
3Odalar terapi ve danışanlarım için uygun mu?
Odalar psikoloji alanında çalışan uzmanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik dizayn edilmiştir. Bu alanda Türkiye'nin ilk paylaşım ofis konseptidir. İhtiyaca göre şekillendirmeler yapılabilir.
4Görüşme odalarında ne çeşit görüşmeler yapılabilir?
Yetişkin, aile, çift görüşmeleri, koçluk, ve grup terapileri için uygundur. Onun dışındaki görüşme çeşitleri için odalarda değişiklikler yapılabilir.
5Mental ofis odalarını saatlik mi yoksa günlük mü kullanmalıyım?
Eğer danışan sayınız belli bir rakamın üstünde değilse önerimiz saatlik olarak başlamanız.
6Mental ofis uzmanları nasıl olacak?
Mental ofiste alanında uzmanlardan oluşan bir ekip kurgulamaktayız. Bu sebeple her ne kadar ücret karşılığıda olsada gizli bir seçim sürecimiz mevcuttur.
7Seans süreleri ne kadar olabilir?
Eğer görüşme odanızı saatlik talep ederseniz, seans süresi 50 dakika ile sınırlandırılır. Aylık paylaşımlı oda için süre sınırlandırması yoktur. Beklenmedik durumlar halinde çözüm üretilebilir.

Siz sadece danışanlarınıza odaklanın gerisiyle biz ilgilenelim!


BİLGİ AL
 

Bize Ulaşın


Sorunuz mu var? Bizi arayın +90 850 346 65 95