Mentalistler


Barış Gürkaş

Klinik Psikolog


Okan üniversitesi Psikoloji bölümü ve çift anadal yaparak İşletme bölümünü burslu olarak tamamladı, sonrasında yine aynı okulda klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptı. Çeşitli merkezlerde psikolog olarak çalıştıktan sonra, şirketlerde ve TEİAŞ bünyesinde Türkiye’nin ilk iş Psikolojisi projelerini geliştirdi.

Lütfiye Genco

Profesyonel Koç


Gazi Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi programında yüksek lisans yaptı. Sonrasında çeşitli şirketlerde üst düzey pozisyonlarda yöneticilik yaptı. Bilişsel Davranışçı Koçluk, Davranış Bilimleri, Pozitif Psikoloji ve nörobilim temelli çok sayıda eğitim programına katıldı. Halen Üsküdar Üniversitesi Neuromarketing alanında 2.yüksek lisans programına devam etmekte, Yönetici ve Kariyer Koçluğu yapmaktadır.

Gizem Pekcan

Uzman Psikolog


İstanbul üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Okan Üniversitesi Klinik/Sağlık Psikolojisi yüksek lisans programında yüksek lisans yaptı. Çeşitli kliniklerde psikoterapi üzerine çalışmalara katıldı. Ayrıca şema terapi, bilişsel davranışçı terapi ve çift terapileri üzerine eğitimlerini tamamladı.

Uğur Şentürk

Uzman Psikolog


Okan üniversitesinden mezun olduktan sonra halen Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. Ayrıca anksiyete bozuklukları, çocuk ve ergen ruh sağlığı, klinik süpervizör ve Vaka Analizi, bağımlılıklar ve Tedavi yöntemleri üzerine eğitimlerini tamamlamıştır.
 

Uzman Yorumları


Siz sadece danışanlarınıza odaklanın gerisiyle biz ilgilenelim!


BİLGİ AL
 

Bize Ulaşın


Sorunuz mu var? Bizi arayın +90 850 346 65 95


 
  • Merkez Mah. Büyükdere Cd.
    İdealtepe Apt. No: 37 Kat: 4 Daire: 5
    Şişli, İSTANBUL

    Adres Tarifi: Cevahir AVM çaprazı, Beytem Plaza Karşısı, KomşuFırın üstü
  • +90 850 346 65 95

  • bilgi@mentalofis.com