Paylaşımlı Ofis Kullanımı

Kiralık Psikolog Ofisi Odaları
10 Nisan 2017
Psikologların Terapi Odası Kiralama Hakkındaki Düşünceleri
22 Temmuz 2017

Paylaşımlı Ofis Kullanımı

Paylaşımlı ofis kullanımı birçok meslekten olduğu gibi psikoloji uzmanlarının da sık sık tercih ettiği bir çalışma ortamı ve gittikçe de artan bir ihtiyaç doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Kendine ait bir ofisi olmasını isteyen ancak bunun için zamanı ve finansal kaynakları bir ofis açmak için yeterli olmayan psikologlar için oldukça uygun bir yöntemdir. Paylaşım ofis kullanan psikologlar hem zaman açısından hem de maddi anlamda öteki meslektaşlarına oranla daha şanslıdır. Bunun yanı sıra sadece iş alanını paylaşmak istemeyen hem çalışıp hem de birlikte bir şeyler üretebildikleri kendilerini ve network’lerini geliştirebilecekleri bir alanda çalışmak isteyen uzmanlar da mevcuttur. Tüm bu kriterlere bakılınca paylaşımlı ofis kullanımı birçok açıdan kişiye kazanç sağlayan bir çalışma ortamı olarak görülmektedir.

Paylaşımlı Seans Odaları

Paylaşımlı seans odaları yine günümüzde hızla artan bir talep sonrası ortaya çıkmış bir fikirdir. Paylaşımlı seans odası kullanmak isteyen terapistler çalışmak istedikleri odayı kiraladıktan sonra danışan almaya ve halihazırda bulunan danışanlarını da buraya yönlendirerek çalışmalarını aksatmadan sürdürebilirler. Bu seans odalarını kullanırken aynı zamanda kendilerine uygun olan paket opsiyonlarından en uygununu da seçip gönül rahatlığıyla istedikleri gibi bir çalışma ortamı yaratıp işlerini yapabilirler.

Paylaşımlı Ofis Fiyatları

Ofis fiyatları terapist’in seçtiği paket fiyatına göre değişiklik göstermektedir. İster saatlik, ister günlük isterseniz de aylık olarak çalışma alanı kiralayabilirsiniz. Kendinize en uygun olan paketi seçtikten sonra istediğiniz anda çalışmaya başlayabilirsiniz. Seçilen paketin içeriğine uygun olarak değişen fiyatlar size en uygun hale getirilebilir. Bu sayede yeni mezun birine de yıllardır mesleğine devam eden birine de istediği şekilde çalışma olanağı sağlar.

Bir Paylaşımlı Ofisin Sahip Olması Gereken Özellikler

Paylaşımlı ofislerde çalışmak isteyen psikologların dikkat etmesi gereken noktalardan bazıları ise; ofisin ferah, modern ve ses yalıtımına sahip olarak döşenmiş olması, çalışanlarının güleryüzlülüğü, rahat, samimi ve profesyonel bir alan yaratılmış olması ve konum olarak da kolayca ulaşımının sağlanabiliyor olmasıdır. Tüm bunların yanı sıra çalışırken sizin ve danışanlarınızın bütün ihtiyaçlarının karşılanıyor olması ve kendinizi çalışırken mutlu hissedebileceğiniz bir paylaşım ofis konseptinin de  yaratılmış olması gerekmektedir.

Paylaşımlı Mental Ofis

Paylaşımlı Mental Ofis birçok paylaşım ofisi gibi birlikte bir çalışma olanağı sağlamak adına kurulmuş bir alandır. Ancak Mental Ofis her alanda ve her yaş gurubunda insana kapılarını açan, üretmek paylaşmak ve en farklısını yaratmak adına çalışan insanların oluşturduğu bir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir